Педикюр

Згадуючи вислів: “Немає межі досконалості” – обов’язково варто сказати і про педикюр, адже він ні що інше, як гармонійне доповнення доглянутої жінки. Адже не варто недооцінювати його важливість, яка набагато сильніше виявляється у теплу пору року. Складно уявити собі, як виглядатиме жінка, що йде по пляжу або у відкритому взутті без педикюру. Тому упускати догляд за пальцями ніг буде не зовсім розумно.

Як ми вважаємо, досконалість має бути у всьому, і педикюр не виняток. Комплекс процедур, спрямований на підтримання Ваших ніг, повинен обов’язково включати класичний, європейський або апаратний педикюр, а також пілінг стоп, для досягнення найкращого результату.

Манікюрний салон «Lem Glam» допоможе Вам виглядати бездоганно. Наші майстри дбайливо приведуть Ваші пальчики ніг до ладу.

ПЕДИКЮР 2018

Сьогодні хотілося б поговорити про педикюр і догляд за ногами! Не секрет, що зовсім скоро всі дівчата перейдуть на босоніжки, а значить настав час відкрити модні тенденції на педикюр та покриття. Все дуже просто, багато однотонних квітів на любительку, а також френч абсолютно будь-яких відтінків чекає на вас, дорогі дівчата. Напевно, для цього потрібна тепла пора, теплий час, щоб дати ніжкам подихати, а також показати їх у всій красі. Крім краси не варто забувати і про догляд за здоров’ям, що також дуже важливо. А допоможуть вам у цьому спеціальні креми для ніг. Адже ноги потребують регулярного догляду, як і будь-яка інша частина вашого ніжного тіла.

ПОСЛУГИ ПЕДИКЮРУ В КИЄВІ

Сучасний педикюр включає оформлення нігтів, видалення або згладжування мозолів, зволоження та пом’якшення шкіри на ступнях за допомогою пілінгу, масажу стоп, комплексних заходів з догляду та прикраси нігтів ніг. Що в сукупності допомагає Вам підтримувати свої ступні в ідеальному стані, а також допоможе покращити Ваш загальний стан, адже стопи мають сотні важливих нервових закінчень. Також, хотілося б звернути увагу, що вже давно не кам’яний вік і чоловікам не треба соромитися робити педикюр.

Спеціально для Вас ми підготували багато приємних бонусів. Пропонуємо Вам звернути увагу на наші акції та знижки, що діють. Салон краси Lem Glam у Києві чекає на вас!


Контакти

вул.Мельникова, 51 Б, Київ
+38 (068) 85-21-442
З 9:00 до 21:00

ЗАПИШІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!