Новий 2019 рік приніс нам багато нових цікавих трендів манікюру

22.02.2019

Новий 2019 рік приніс нам багато нових цікавих трендів манікюру. Деякі з них гарні тільки на фотографіях, а інші дивовижно виглядають у житті.

Обговоримо 4 види наймоднішого манікюру в 2019 році, які ти зможеш носити щодня. Цей манікюр не тільки не буде дратувати через кілька днів носіння, але і буде чудово виглядати на фотографіях в Instagram.

Отже, Який же він наймодніший манікюр 2019 року?
Ніжно рожевий
Ніжно рожевий для нігтів актуальний завжди, проте зараз він набрав особливої ​​популярності і завоював наше кохання. Такий манікюр приголомшливо виглядає на коротких нігтях, а красу довгих тільки ще більше підкреслює.
А якщо додати до нього топ із мерехтінням, то успіх забезпечений!
Манікюр з написами
Милі або зухвалі написи, слова, літери допоможуть прикрасити ваш манікюр і це один із модних дизайнів нігтів на сьогоднішній день. Гасла та девізи, освідчення в коханні та тематичні написи стануть трендом 2019 💥 Запам’ятовується образ з таким манікюром Вам забезпечений!!
Нігті з фольгою
Додати золоті переливи, урочистість та ефектність дозволить фольга, що така актуальна в модному манікюрі 2019💥
Відбитки фольги, що створюють абстрактні «візерунки», шматочки різної форми, смужки та фольга на нігтях стане фаворитом у дизайні модного манікюру майбутнього сезону.
Матовий манікюр
Глибину і шарм у будь-який манікюр додасть матовий топ, що створює дивовижний оксамитовий ефект на нігтики. Ніжний матовий манікюр, яскравий матовий або приглушений глибокий відтінок матового на нігтях буде найкращим рішенням модного манікюру на завершення стильного образу.


Контакти

вул.Мельникова, 51 Б, Київ
+38 (068) 85-21-442
З 9:00 до 21:00

ЗАПИШІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!