Нюдовий манікюр

12.03.2019

НЮДОВИЙ МАНІКЮР — НАША КОХАННЯ ❤️
Коли Ви хочете модний манікюр, але при цьому не бажаєте заглиблюватися в суть актуальних тенденцій, безпрограшний варіант для Вас — НЮДОВИЙ манікюр.
Манікюр нюд і є ідеальним рішенням для дівчини. Гарний нюдовий манікюр підкорює простою і елегантністю, він гармонійно поєднується з різноплановим стилістичним напрямком в одязі, саме тому вдало дополіти будь-який образ.
Якщо манікюр нюд в однотонних варіантах для Вас нудний, Ви завжди можете зробити різноманітні дизайни.

Як прикрасити нюніковий манікюр?
Варіантів нюдового манікюру насправді може бути безліч, — все залежить від уяви та індивідуальних уподобань.

НЮДОВИЙ МАНІКЮР ІЗ СТРАЗАМИ
Цей варіант з нотками розкоші може стати відмінним доповненням до святкового вбрання, але й для того, щоб урізноманітнити повсякденний образ, він цілком придатний. Але все ж таки тут потрібно враховувати наступне: якщо це урочистий випадок, то стрази можуть бути присутніми на всіх пальцях, але якщо йдеться про повсякденний манікюр, то краще прикрасити стразами всього один — два пальці на руці.

НЮДОВИЙ МІСЯЧНИЙ МАНІКЮР
Такий дизайн виконується за технікою, протилежною французькому манікюру («півмісяці» біля нігтів). Варіантів виконання його також безліч, але найпоширеніший передбачає застосування двох нюдових тонів («півмісяць» стає світлішим).

НЮДОВИЙ МАНІКЮР ОМБРЕ
Омбре, або градієнтний манікюр, передбачає поєднання кількох відтінків нюд з плавним перетіканням з одного до іншого. Класичними варіантами вважаються вертикальне та горизонтальне омбре, коли колірний перехід здійснюється в межах одного нігтя. Але можна поекспериментувати та здійснити «перетікання» відтінків від нігтя великого пальця до мізинця.
LemGlam💎 допоможе Вам виглядати бездоганно💥


Контакти

вул.Мельникова, 51 Б, Київ
+38 (068) 85-21-442
З 9:00 до 21:00

ЗАПИШІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!