Як зберегти свій манікюр?

26.02.2019

Ось ти знайшла круту ідею — манікюру, майстер все виконав у кращому вигляді, а за пару-трійку днів ти раптом помітила, що ніготь сколовся. Зізнавайся, у тебе таке було? У нас так, тому ми вирішили «дивитися в корінь» і знайшли, як зберегти манікюр довше. Досить лише уникати кількох факторів.
Не завжди проблеми з гель-лаком виникають з вини майстра. Багато що залежить від Вас, дорогі дівчинки, особливо, від його догляду за нігтями поза манікюрним кабінетом. Тому після процедури покриття нігтів гель-лаком бажано пам’ятати про основні правила догляду.
Отже, давай розглянемо пару порад щодо догляду за гель-лаком:

Порада № 1. Уникайте тривалого контакту з гарячою водою перші 48 годин.
Це стосується і відвідування лазні або сауни. Справа в тому, що хоча процес полімеризації гелів завершився відразу ж після просушування гель-лаку в лампі, нігтьова пластина все ж таки залишається чутливою до різкого перепаду температур і вологості. Адже «зворотний бік» нашого манікюру — це власне натуральний ніготь. Але не сприймайте це занадто буквально — мити руки можна. Обмеження діє лише на тривалий контакт із гарячою водою.

Порада №2. Одягайте гумові рукавички при контакті з побутовою хімією.
Гель-лаки славляться своєю стійкістю і, за численними відгуками, звичайна домашня робота, миття посуду, прибирання не страшні в порівнянні з лаковим покриттям. Але контактуючи з хімічними речовинами (побутові миючі засоби, розчинники і всілякі абразивні засоби, що чистять), все ж таки надягайте рукавички. Сучасний гель-лак — це розчинне покриття (soak off) з більш пористою структурою порівняно з традиційним твердим гелем для моделювання, а отже, більш вразливою для агресивних впливів ззовні. Не дивлячись на захисний шар топ-геля, все ж таки постарайтеся берегти покриття від пожовтіння і втрати блиску, одягнувши господарські рукавички. Це не тільки збереже свіжість манікюру, але й убереже вільний край натуральних нігтів та шкіру рук від пересушування.

Порада №3. Не підпилюйте нігті після покриття гель-лаком.
Хоча всі дівчата та жінки люблять з часом коригувати пилкою форму та довжину своїх нігтів, при покритті гель-лаком робити це категорично заборонено. Абразив навіть найтоншої пилки спилює «запечатаний» майстром край гель-лаку та топ-геля, що призводить до сколів та відшаровувань. А якщо все ж таки виникло у Вас непереборне бажання підрівняти край, то нігті потребують шару захисного покриття із запечатуванням вільного краю.

Порада №4. Ходіть з гель-лаком покладені 2-3 тижні, не довше.
У гель-лаку, як і у будь-якої процедури догляду за нігтями, є термін носіння. Якщо ходити з ним більше належного виробником терміну, зчеплення покриття з нігтем поступово посилюватиметься і для його зняття знадобиться більш агресивний вплив (більше часу на розчинення, обпилювання тощо). А це, безперечно, нашкодить нігтям. Вони можуть почати кришитися, шарується, стануть тонкими та слабкими.
Тим більше, своєчасне зняття потрібне не тільки для здоров’я нігтів, але й для красивого вигляду манікюру. Адже навіть якщо гель-лак ідеально тримається на нігтях, він не сколовся, не потріскався, не подряпався, все одно через 2-3 тижні стає помітною відросла смужка біля основи нігтя, вказуючи на давність манікюру і погіршуючи загальний естетичний вигляд.
Порада №5. Влаштуй своїм рукам невелике свято на вихідних використовуй скраб та живильний крем для рук.
Це 5 простих порад, які допоможуть тобі продовжити носіння того самого ідеального манікюру, ідею для якого ти так довго шукала.


Контакти

вул.Мельникова, 51 Б, Київ
+38 (068) 85-21-442
З 9:00 до 21:00

ЗАПИШІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!