А навіщо мені взимку педикюр?

20.02.2019

Напевно найчастіше запитує себе: «А навіщо мені взимку педикюр? Педикюр влітку — це чудово. Але взимку?» Багато дівчат вважають, що в холодну пору року ніхто їх нігтики не бачить.Виходить, що і педикюр, і покриття гель-лаком.Дійсно, ми одягаємо шкарпетки або колготки — а зверху туфлі, черевики або чоботи.Під багатьма шарами одягу-взуття ніхто не розгляне і не оцінить вашу красу… Ех, як же ми помиляємося, адже педикюр насамперед — це гігієнічна процедура з цілим комплексом догляду за стопою.

І все-таки, навіщо ж педикюр узимку?

Педикюр – це насамперед профілактика грибкових захворювань. Так-так, саме профілактика. І якщо багато хто думає, мене це не стосується, у мене немає жодних грибкових захворювань, то це не зовсім так. Адже профілактика спрямована на попередження. Тому чудово, коли ні. Але, нам треба не тільки зараз, нам необхідно немає і в майбутньому.

Що відчувають наші ніжки взимку?

У холодну пору року ми зазнаємо значного стресу. Крім того, уникнути підмерзання ніжок у суворі холоди або їх промокання в сльоту виходить далеко не завжди. У результаті – серйозні наслідки.
Шкіра на п’ята висихає і тріскається, іноді тріщини стають досить глибокими і болючими. Шаруються і покриваються тріщинами та нігті. Все це не тільки неприємно, але й завдає нам безліч незручностей. Ходити та й просто займатися повсякденними справами в такій ситуації дуже складно.
Також наші нігті не перестають рости з приходом осінньо-зимового сезону. Довгі нігті на ногах — це швидше примха, ніж необхідність. Найбільші труднощі чекають нас при стрижці нігтів великих пальців ноги. Нігті на великих пальцях ніг необхідно вміти стригти ПРАВИЛЬНО! Щоб не заробити собі коханій врослий ніготь. Або правильно його обробити, якщо такий є.
А ще можуть виникнути раптом і звідки, мозолі, натоптиші, шпори і багато іншого дискомфорту.

Ви все ще питаєте, навіщо педикюр робити взимку? Підведемо підсумок:

• Педикюр допомагає захистити нігті ніг від грибкових захворювань та робить їх красивими та привабливими.
• Під час педикюру видаляються мертві клітини зі шкіри за допомогою спеціальних засобів та інструментів.
• Кутикула має забезпечувати захист нігтів від інфекцій. У домашніх умовах її можна зрізати дуже сильно і пошкодити кутикулу. У такі ранки можуть проникнути бактерії та призвести до не дуже добрих наслідків.
• Педикюр призначений для пом’якшення шкіри ніг. М’яка та еластична шкіра може скоротити утворення мозолів та натоптишів, які можуть викликати сильний біль, особливо при носінні закритого взуття.
• Холодна погода викликає сухість шкіри ніг і нігтів, навіть якщо ніжки в теплих шкарпетках і чоботях) Сухі, ламкі нігті стають ламкими і починають шаруватись, що може призвести до вростання, що дуже болісно. Регулярний педикюр дозволяє зменшити шанси на вростання нігтів і врятувати ваші нігті від розшарування.
• Особливо актуально в холодний період року робити парафінотерапію ніг, завдяки якій шкіра пом’якшується, зволожується та покращується циркуляція крові!
• І нарешті, просто побалувати себе та подарувати собі трохи часу догляду за собою та відчути себе королевою з найкрасивішими ніжками.
Тому обов’язково приходь на педикюр у зимовий час!
LemGlam💎 допоможе Вам виглядати бездоганно. Наші майстри дбайливо приведуть Ваші ніжки до ладу.


Контакти

вул.Мельникова, 51 Б, Київ
+38 (068) 85-21-442
З 9:00 до 21:00

ЗАПИШІТЬСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!